Search

PowerJoint

WEINIG PowerJoint 

PowerJoint – 6 takti/min.

PowerJoint on kontaktivaba liimitamisega kompaktseade. Freesimine toimub ülevalt alla, mis garanteerib optimaalse sõrmjätkkvaliteedi. “Värskelt” pressitud sõrmjätkühenduse transport toimub ainult tootmissuunas, mis vähendab sõrmjätkühendusele mõjuda võivat jõudu. Toorikud liiguvad seadme keskkohal, mis tagab väga hea pressijõu jaotuse  ja parima instrumentide kasutuse.

PowerJoint – 8 takti/min.

PowerJoint 8 on kiireim kompaktne seade (freesimine, liimimine, pressimine ühe töökäiguna). Tootlikkus saavutatakse tänu küljelt toitmisele. Toorikud kinnitatakse tsentreeritult ja siis freesitakse, liimitatakse kontaktivabalt ning pressitakse. Freesiüksusesse on integreeritud ettelõikus, freesspindel ja liimidüüsid. 

PowerJoint – 15 takti/min.

Suur tootlikkus saavutatakse freesiüksuse eraldamisega liimitamisest ja pressimisest. Seega võimaldab PowerJoint kuni 15 ühendust minutis. Selles masinas on samuti integreeritud PowerJointi eelised, nagu näiteks toorikute transport ainult edaspidises suunas (ilma tagasisuunas positsioneerimiseta), kontaktivaba liimitamine ning lõputu pikkusega lati tootmine.

  • Vertikaalne sõrmjätkamine koos ettelõikusega 
  • Frees liigub ülevalt alla
  • Puitu ei positsioneerita tagasisuunas (ei koorma sõrmjätkühendusi)
  • Kontaktivaba liimitamine liimidüüside abil
  • Statistika- ja diagnoosisüsteem puutetundliku paneeli abil
  • Sisestatava puidu pikkus alates 700 mm

TootekataloogGreconLine

Lisainfo: PowerJoint

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.