Search

DYNESTIC

HOLZ-HER on välja tulnud uhiuue nesting-tehnoloogiaga, mis on kasutusel DYNESTIC 7532, DYNESTIC 7507 ja DYNESTIC 7505 masinates. Kõik kolm töötlemiskeskust on kõrge automatiseerimise võimekusega ja saadaval erinevates varustusvariantides.

HOLZ-HER nesting-tehnoloogia tagab tõhusa formaatimise ja puurimise ühel masinal. Paneel fikseeritakse suurepinnalise vaakumiga. Sellise tootmisviisi suureks eeliseks on täpselt formaaditud toorikute valmistamine, mis on varustatud ka soonte või falsetiga tagaseinas ja kõigi vajalike vertikaalsete aukudega riiulite, liitmike jms. jaoks. Kogu protsess toimub ilma täiendavate käsitsi töötlemisteta ja on seetõttu aja ja ressursside seisukohast äärmiselt tõhus.

Nesting-pingi puhul on väga oluline eeldus, et asjakohane tarkvara oleks täielikult töötlemisprotsessi integreeritud. HOLZ-HER pakub siinkohal lahendust nii treppide, raamikonstruktsioonide kui ka puhtalt ristkülikukujulise nestingu funktsioonile. Tänu mitmekülgsetele impordivõimalustele väga erinevate nestingu-moodulite jaoks ning täielikule graafilisele esitlusele ja vöötkoodi kasutajaliidesele on masin optimeeritud ulatuslikeks rakendusteks.

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.