Search

Cube 3

WEINIG Cube 3

Tänu oma robustsele korpusele funktsioneerib CUBE PLUG and PLAY-printsiibil. See tähendab: masin paigaldada, sisse lülitada – valmis. Isegi tootmishoones masina asukoha vahetus on iga kell võimalik – piisab vaid tõstukist.

Cube’i kasutamine on lihtne.

Cube’iga võite tootmist alustada kohe. Kasutamine on intuitiivne ja loogiline – pole vaja kulukat ega aeganõudvat koolitust.

WEINIG Cube 3:

  • Lihtne masina kasutamine
  • Väiksem müraemissioon
  • Kiire dimensioonide vahetus ka töötava masinaga
  • Perfektselt täisnurksed toorikud
  • Vähene ruumivajadus

Hea teada

WEINIG EasyLock nugade vahetussüsteem

WEINIG EasyLock süsteem lihtsustab nugade vahetamist. Instrument ise jääb võllile, vahetatakse vaid nuga- seega ei ole vajalik seadistustöid teha. Seeläbi vähendatakse masina seisuaegasid ja minimeeritakse seadstamisest tuleneda võivaid vigasid.

Tooriku dimensioonid

Cube 3-iga on võimalik töödelda väga erinevate mõõtudega toorikuid – alates väikestest liistudest kuni suurte prussideni. Lisavarustusena on võimalik Cube 3 kasutada ka veel väiksemate dimensioonide töötlemiseks – alates paksusest 5 mm ja laiusest 15 mm. Vältimaks kahjustusi tooriku pinnal, töödeldakse selliseid toorikuid kaks korda: esmalt eelhööveldatakse ülemõõduga1,5 mm  ja seejärel hööveldatakse valmismõõtu.

Tuuni oma Cube 3

Erakordne tehnika väärib ka erakordset disaini. Tehke Cube 3st “oma” Cube 3 ja tuunige masin vastavalt oma soovidele.

Lisavarustusena on võimalik

Spiraalpead

Spiraalpead on kõvasulam nugadega ja neid nugasid saab 4 korda kasutada. Spiraalpead sobivad suurepäraselt eelhöövelduseks või kõva puidu töötlemiseks.

Mobiilspindel

Mobiilspindel lihtsustab tööd kui töödeldakse erineva laiusega toorikuid. Mobiilspindel reguleerub automaatselt tooriku laiuse järgi. 

Staabeldusautomaat

Tänu staabeldusautomaadile on Cube 3 võimalik teenindada vaid ühe inimesega.

Vaata Cube eestikeelset tutvustust: WEINIG uus hööveldusautomaat Cube 

TootekataloogCube 3.pdf

Lisainfo: Weinig | Cube 3 automatic planer

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.