Search

DYNESTIC 7535

HOLZ-HER DYNESTIC 7535 – 5-teljene masin XXL-formaadis masin

DYNESTIC 7535 on 5-teljene ja 2200 mm lauaga HOLZ-HER uute nesting-pinkide lipulaev. Isegi suure töötlemislaiuse juures tagab kahe sünkroonajami abil liikuv massiivse konstruktsiooniga korpus ülima täpsuse ja optimaalsed lõikamistulemused.

DYNESTIC 7535 on varustatud uuenenud CAMPUS tarkvarapaketiga (versioon 7). Lisavarustusena pakutava BetterNest tarkvara funktsionaalsus ja nestingu tulemused on muljetavaldavad. High-Flow-vaakumlaud tagab optimaalse vaakumvoo ja seda saab varustada ka intelligentse 16-tsoonilise rasterlauaga ning tarkvaraga juhitava vaakumkontrolliga. Kahepoolse toimega vaakumpadjad võimaldavad kinnitada nt. ukseplaate, trepikomponente jne., mis teeb sellest 5-teljelisest CNC-pingist tõeliselt universaalse masina, millel on praktiliselt piiramatud töötlemisvõimalused.

DYNESTIC 7535 võimaldab töödelda isegi rohkem kui 6 meetri pikkuseid toorikuid. Vesijahutusega 5-teljeline täppis-töötlemisspindel on juba standardvarustuses 10 kW võimsusega ja pöörete arvuga vahemikus 1000 – 24 000 p/min. Lisavarustusena on saadaval suurema võimsusega 12 kW spindel või 17 kW PRO-TORQUE spindel, millel on kontrollitav telje lukustus.

Valikus on DYNESTIC 7535 classic, push, automatic või lift versioon!

  • CAMPUS masina juhtimissüsteem
  • High-Flow-nesting-laud
  • Töötlemine Y suunas: kuni 2200 mm
  • Töötlemine X suunas: kuni 3700/4600/6200 mm

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.