Search

Tõukursaed

Optimeerivad tõukuriga kappimissaed: universaalsed ja mitmekülgsed

Pikkuses järkamises peitub palju rohkem tootlikkuse kasvupotentsiaali kui üldiselt arvatakse. Tootlikkuse kasvu kinnitab fakt, et pikkuse järkamine on säästlik. WEINIG OptiCut pakub nii väikestele kui suurtele puidutöötlemisettevõtetele järgmisi eeliseid:

Juba väikseim, OptiCut S 50, lõikab kuni neli korda rohkem kui manuaalne kappsaag. Lisaks sellele väheneb ka ligi poole võrra vajadus tööjõu järele, sest OptiCut saed teostavad enamuse töökäikudest automaatselt, olles seejuures ka täiesti ohutud. Automaatselt teostatavad protsessid on:

  • transportimine
  • täpne positsioneerimine
  • tooriku kinnihoidmine lõikamisel hetkel
  • lõikamine

Töötaja ülesandeks on ainult materjali asetamine sissesöödulauale ja juba lõigatud pikkuste staabeldamine. Ükskõik kas tegemist on väikeste või suurte seeriatega: WEINIG OptiCut-iga töötate Te majanduslikust seisukohast lähtuvalt alati hästi.

Kui lõigatakse kindla lõikekava järgi etteantud pikkusi – nt. kui toorikust peab välja võtma kindla pikkusega “veavaba” detaili – on võimalik saavutada kõrgeim tootlikkus. Toorikuid lõigatakse lihtsalt kogu paketina.

Funktsioon “manuaalne lõige” garanteerib suure paindlikkuse. Igal ajal on võimalik teha individuaalne lõige, kappida välja üks viga või lõigata üks pikkus.

Funktsiooniga “automaatne vigade kappimine” on võimalik puitu rohkem väärtustada, tõstes selle kvaliteeti ja seda säästes. OptiCut kapib välja markeeritud vead puidul (oksad, vaigukohad, lõhed jt.). Sellest tekib erinevate pikkustega veavaba puhas toorik. Lõpuks ühendatakse sõrmjätkseadme abil puidu pikkused. WEINIG GRUPP pakub kõiki seadmeid ühelt tootjalt.

Kõikide OptiCut tõukursaagidega on võimalik ka optimeerida: OptiCut kapib lõikekava järgi markeeritud pikkused vigade vahelt välja. Tänu jäätmete minimeerimisele tõuseb niimoodi puidu kasutatavus. Samuti on võimalik teha manuaalseid lõikeid. OptiCuti intelligentne juhtimissüsteem lahendab mõne sekundi jooksul mitu töökäiku: tooriku täpne mõõtmine, lõikekavast parima võimaliku pikkuste kombinatsiooni kalkuleerimine, prioriteetide jälgimine ja lõpuks kõrgeima täpsusega saelõike teostamine.

OptiCuti on väga lihtne teenindada, lihtne on ka lõikekava koostamine. Saagidel on suure puutetundliku monitoriga OptiCom Direct juhtimissüsteem. Seadmeid on võimalik ühendada ka arvutivõrku.

Tootekataloog: OptiCut S50 seeria

Tootekataloog: OptiCut S90 seeria

Tootekataloog: OptiCut süsteemlahendused

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.