Search

Horisontaalne lõikamine

HOLZ-HERi horisontaalsed plaadisaed – High-Performance plaadilõikustehnoloogia.

HOLZ-HER plaadisaagides on ühendatud täppistehnoloogia ja intelligentsed käsitsemislahendused tõhusaks ja täpseks plaadilõikuseks. Plaadisaed paistavad silma oma võimsate jõudluspakettidega, kuid on sellegipoolest väga kompaktsed, võimaldades kasutamist ka töökohtades, kus ruum nõuab äärmiselt ökonoomset planeerimist. Masina korpus on tugev, väändumiskindel ning varustus on kvaliteetne, mis omakorda tagab püsivalt täpseid lõikamistulemusi ka suure töömahu juures. See on HOLZ-HER horisontaalsete plaadisaagide tunnusjoon.

Iga horisontaalse plaadisae keskseks üksuseks on saagimisüksus. Masin on disainitud suure lõikepikkuse ja suure etteveokiiruse jaoks ning on saadaval kuni 25 kW võimsusega. Ideaalne nii üksikute plaatide kui ka pakettide lõikamiseks (paksusega 50-120 mm).

Kaasaegse plaadisae puhul on määravaks teguriks ka juhtimissüsteem. HOLZ-HER CUTCONTROL 2 on just selleks sobivaim. Eelinstalleeritud tarkvarad EASY-PLAN ja OPTI-CUT tagavad tööde ja materjalide lihtsa haldamise ja lõikekavade optimeerimise. Samuti on võimalik lisavarustusena valida pakett, mis laseb töö ette valmistada kontoris.

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.