Search

CombiScan Sense C

CombiScan Sense C- skänner kappimise optimeerimiseks

CombiScan Sense C on varustatud spetsiaalselt kappimiseks. Tänu paljudele valikutele on võimalik skännerit varustada vastavalt vajadusele. Kasutatava tipptehnoloogia tõttu võite olla kindlad, et tootmise parendamine ja optimeerimine on tagatud. Selle skänneri juures ühendab WEINIG kõik oma teadmised ja kogemused kappimise optimeerimise kohta. Erinevad riist- ja tarkvaralised lisavõimalused teevad skännerist kõrgtehnoloogilise seadme. Efektiivse tootmise võtmesõnaks on lihtne ja usaldusväärne optimeerimine. Erinevad kvaliteedid ja tsoonid on võimalik sisestada ja määrata lõpp-produktide järgi. Seejuures salvestatakse tooted ja kvaliteedid andmebaasis ja neid võib iga hetk drag-and-drop meetodil valida ja aktiveerida. Skänneri loogilisus ja kasutajasõbralikkus lihtsustavad seadistamist ja on kõik masina kasutajad saavad sellega hakkama.

Tänu erinevatele sensorite kombinatsioonidele, saab skänneri valmistada vastavalt kliendi soovidele. Olgu tegemist kas pehme või kõva puiduga, aknakanteliga või vineeriga, liistude või plaatidega, mööblitootmise või raketiste tootmisega – selle skänneriga saavutate alati optimaalse tulemuse.

  • suur tootlikkus tänu automaatsele defektide tuvastamisele
  • kuna töömahukas manuaalne markeerimine asendub automaatse defektide tuvastamisega, vähenevad tööjõule tehtavad kulutused
  • puidu kasutatavuse tõus, kuna skänneri tuvastamistäpsus võrreldes manuaalse markeerimisega on kordi kõrgem
  • paindlik tootmine – samaaegselt on võimalik toota palju erinevaid tooteid ja kvaliteete
  • lõpptoode on alati kvaliteetne

TootekataloogCombiScan Sense

Lisainfo: CombiScan Sense C

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.