Search

STREAMER 1054 C

STREAMER 1054 C – lihtne kasutada ja maksimaalne tootlikkus

Servapealistusmasin STREAMER 1054 C pakub uuendusena digitaalset logiraamatut (VISE – Visual Setting), mis lihtsustab teie masina seadistamist.

Streamer masinaklassi keskne idee on väikesesse ruumi mahtuv suurepärane masin. Masina pikkus on vaid 3,96 m ja sel on hea töötlemisagregaatide pakett, mis võimaldab perfektset nähtamatu liimivuugiga kantimist. Võimalik kasutada ka PUR-liimi.

Edge Control BC 15 – 15,6″ puutetundlik ekraan

  • Värviline ekraan 16:9
  • Võimas juhtimine lihtsaima graafilise kasutamisega
  • Silmade kõrgusel asuv pööratav ja kallutatav juhtpaneel
  • Võrku ühendamise võimalus
  • Salasõnaga kaitstud sisenemine
  • Kiire ümbervahetus PUR- ja EVA-liimi vahel
  • VISE funktsioon

VISE (Visual Setting)

VISE võimaldab kõikide digitaalsete loendurite ja manomeetrite seadistusväärtusi näha digitaalse logiraamatuna, et masinat kiiresti ja ohutult seadistada. Näidud kuvatakse interaktiivselt 15,6″ puudetundlikul ekraanil.

Eelfreesimine 45 mm (60 mm)

Perfektne ettevalmistus

Lõigatud servadel on pealmises kihis sageli väikesed rebendid. Eelfreesimine tagab pindade täiusliku nakkumise ja valmistab plaadid ette liimimiseks. Täiusliku kandi optilise välimuse ja tippkvaliteedi tagamiseks on kõik HOLZ-HER servapealistusmasinad standardvarustuses varustatud teemantfreesidega, millel on integreeritud laastu eemaldamine, samuti kõrge pöörlemistäpsus ja pikk kasutusiga. Eelfreesidel on patenteeritud loputusavad, mis väldivad tõhusalt topelt-lõikamist ja pikendavad seeläbi oluliselt kasutusiga. Kaasas on ka kõrguse reguleerimise võimalus optimaalseks lõikeks.

Lisana võimalik töökõrgus 60 mm.

Servakandi söötmine

Täisautomaatne, kasutajasõbralik kandi söötja rullis servakantide jaoks, samuti üksiku riba jaoks (krepp). Materjalisõbralik kandi transport transportrihmade ja automaatse servatuvastuse abil. 

Survesüsteem

3 rulliga survesüsteem puhtaks ja tugevaks kandi pressimiseks plaadile. Esimene rull on mootoriga, kaks järgmist on järelsurverullid. Survesüsteem on pneumaatiline ja reguleeritav.

Glu Jet liimitamisüksus 

Kõige paindlikum, energiatõhusam ja puhtam liimitussüsteem. HOLZ-HERi Thin Film tehnoloogia teeb sellest liimitussüsteemist universaalse lahenduse nii käsitöölistele kui ka tööstuslikele kasutajatele. PUR-liimiga nähtamatud ühendused, mida saab kasutada ka niisketes ruumides.

Trimmsaagide üksus – 60 mm

Õhukeste servade sirgeks või faasitud trimmimiseks. Seade pööratakse käsitsi 10 kraadini.

Raadiusfreesid R2

Multifunktsionaalne lõikeseade servade tasapinnaliseks lõikamiseks paksusega kuni 8 mm, raadiusega kuni 3 mm.

Tasapinna (liimi) kaabits

Tootekataloog: STREAMER C 

Lisainfo: www.weinig.com/panel_processing/streamer_1054C

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.