Search

Läbijooksusaed

WEINIGi optimeerivad läbijooksusaed– suur tootlikkus ja kõrge efektiivsus

Kappimine on iseenesest lihtne protsess, kuid selles peitub rohkem kui arvata osatakse – tootlikkuse kasv, tooriku väärtustamine, ressursside efektiivne kasutamine ja samuti ka kasum. Tegelikult tuleb iga toorik mingis tootmise etapis kappida. WEINIG OptiCutiga saate automatiseerida ja optimeerida oma kappimistegevuse ning saate suure päevase tootlikkuse ja hea lõikekvaliteedi.

Optimeerivad kappimissaed on mõeldud kiireks ja täpseks üksikdetailide kappimiseks – olgu selleks siis täispuit, puitmaterjalid või muud materjalid. Sõltumata kappimise liigist, on OptiCut-seeria saed mitte ainult kiireimad, vaid ka usaldusväärseimad omas tootlikkusklassis. Igal tootmisettevõttel on omad nõudmised ja vajadused. Modulaarne disain võimaldab Teil kujundada oma soovidele ja nõudmistele vastava masina. Alustades OptiCut 150-st, mis on mõeldud üksikmasinana, kuni täisautomaatse ja liini integreeritud OptiCut 450 seadmeni – saame pakkuda Teile sobivat masinat.

WEINIGi tihe kontakt oma klientidega ja keskendumine oma põhioskusele, mis on kappimine, on teinud meist juhtiva tehnoloogialiidri. OptiCut on saanud optimeerivate saagide sünonüümiks tänu masinate kõrgele kvaliteedile ja kasutatavusele igapäevases tootmises. Tõestuseks selle kohta on OptiCut 450 Quantum – kiireim saag maailmas.

Tootekataloog: OptiCut 200 seeria

Tootekataloog: OptiCut 450 seeria

Tootekataloog: OptiCut süsteemlahendused

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.