Search

STORE-MASTER 5110

HOLZ-HER STORE-MASTER 5110 – professionaalne tarkvara liigutab intelligentset tehnoloogiat.

HOLZ-HERi kogemused teie kasuks. HOLZ-HERi plaadiladustussüsteemidega suurendate oma ettevõtte võimsust ja kasumlikkust. Plaatide käsitlemiseks vajalik personali- ja organisatsiooniline töö väheneb miinimumini – isegi suure hulga erinevate plaatide ja toodete korral. HOLZ-HER STORE-MASTER tasapinnaline ladustamissüsteem sobib paljude erinevate formaatide ja materjalide jaoks. Plaate saab hoiustada juhuslikult või liigiti sorteeritult. Igal juhul valib arvuti väljavõtmisel täpselt õige plaadi. Plaate saab pöörata kuni 90 ° ja seega paigutada soovitud orientatsiooni. Plaatide kahjustamine on välistatud automaatse arvutiga juhitava transpordi abil.

Tasapinnaline ladustamissüsteemi intelligentne konstruktsioon ja manipulaatori peaaegu piiramatud rakendusvõimalused avavad täiesti uusi võimalusi uuenduslikuks ladustamise disainiks – täpselt teie vajadustele vastavalt. HOLZ-HERi süsteem sobib ideaalselt kuni kolme tasandiga ladudesse ja seda saab kasutada kuni kolme meetri kõrguste ruumide puhul. Laadida saab mitut masinat ja luua nii mitu kui vaja ladustamis- ja väljavõttekohtasid. Saate vabalt määrata ladustatud plaatide ladustamiskohad.

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.