Search

Servapealistus­seadmed

HOLZ-HER servapealistusseadmed – suurepärane tehniline varustatus tagab suure tootlikkuse ja parima kvaliteedi

Mööbli väljanägemise puhul mängib servapealistusmasin olulist rolli. HOLZ-HERi servapealistusmasinad keskenduvad olulisele ning ühendavad endas kompaktset vormi ja suurt automatiseerimistaset.

Servapealistusmasina puhul on olulisim liimitamissüsteem. HOLZ-HER pakub selleks igale servapealistusmasinale alati perfektset lahendust, saavutamaks  parimat kandikvaliteeti null-vuuk tehnoloogiaga.

LTRONIC – uus HOLZ-HERi laserkandi-üksus on äärmiselt kiire ja kuluefektiivne. Glu Jet liimitamissüsteem, mis kasutab PUR-liimi, sobib niisketesse kohtadesse mõeldud katide liimitamiseks. Ükskõik millise süsteemi kasuks te otsustate, HOLZ-HERi klientidele on optiliselt kvaliteetsed vuugid iseenesestmõistetavad.

Innovatiivse seadmetootjana garanteerib HOLZ-HER pideva masinate ja agregaatide tootearengu, tagab protsessikindluse ja konkurentsivõime. HOLZ-HER omab 50 aastast servapealistusseadmete tootmise kogemust.

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.