Search

SECTOR 1260 automatic

Vertikaalne plaadisaag SECTOR 1260 automatic – täisautomaatne, suur lõigete arv ning lihtne kasutada.

Täiuslik ergonoomika, absoluutne täpsus ja nurgatäpsus on vertikaalse plaadisae SECTOR 1260 põhilised omadused. Vertikaalne plaadisaag võimaldab ühe mehe tööd alates plaadi ladustamisest kuni täpselt lõigatud valmis detailini ning veenab oma sujuva ja ergonoomilise tööga.

SECTOR 1260 on HOLZ-HERi täisautomaatne plaadisaag, mis avaldab muljet oma automaatrežiimiga ja saab seega lühikese ajaga hakkama suure lõigete arvuga. Režiim käivitub pärast plaadi positsioneerimist ühe nupuvajutusega. Kiired lõiketsüklid tagab sujuvalt reguleeritav etteandekiirus kuni 25 m/min.

HOLZ-HER plaadisae kasutusvõimalusi saab vastavalt vajadusele laiendada HOLZ-HER originaaltarvikutega, näiteks HOLZ-HER poolt patenteeritud Super Cut ettelõikesüsteemiga.

See töötab kahe kõvasulamist ettelõikenoaga, mis eellõikavad kümnendiku millimeetri täpsusega plaatmaterjali pinnakatet enne saeketast, et vältida rebendeid.

Teine võimalus on professionaalne lõike optimeerimistarkvara Opti-Base V-Cut.

  • Automaatrežiim
  • Lõike optimeerimine Opti-Base V-Cut tarkvaraga
  • Super Cut ettelõikesüsteem
  • Optimaalne äratõmme

Video: Vertikaalne plaadisaag

Tootekataloog: SECTOR 1255/1260
Lisainfo: www.weinig.com/panel_processing/sector

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.