Search

ZENTREX 6215 – seeria

ZENTREX 6215 seeria plaadisaed: HOLZ-HER valikust võimsaimad horisontaalsed plaadisaed.

ZENTREX 6215 plaadisaag hõlmab endas HOLZ-HER puhul tavalist, väga stabiilset masinakonstruktsiooni. Ainulaadne turul: kõikidele telgedele on paigaldatud kvaliteetne lineaar-juhtimistehnoloogia.

Saeketta väljaulatuvas kuni 130 mm ja kuni 25 kW võimusega fikseeritu peamootor annavad masinale oma koha nii tööstuslikus tootmises kui ka käsitöötlejatele. Suur, 180 mm ettelõikussaag, millel on võimsus 2,2 kW ning elektriline peenhäälestus koos tööriista positsioonimäluga rahuldavad kõik soovid. Kogu lõikamisüksust saab täiendavate rakenduste jaoks varustada ka pöörete arvu reguleerimisvõimalusega.

ZENTREX 6215 kõrghetk on uus, kaheastmeline äratõmbesüsteem. Lõikekava järgi reguleeritavad äratõmbeklapid avanevad ja sulguvad sõltuvalt lõikepikkusest, suurendades nii äratõmbe efektiivsust saeketta juures ning tagavad alati puhta masinalaua.

Soonte lõikamisel tekkivad laastud ja tolmu püüab kinni saeketta taga olev kontrollitud ja liikuv äratõmbeava, mis tagab ka puhta tugipinna.

Plaatide puhul, mille pikkust on vaatamata 3D-simulatsioonile siiski raske laiusest eristada, pakub ZENTREX 6215 millimeetritäpsusega laser-positsioneerimissüsteemi. Tänu sellele on plaatide uuesti mõõtmine või vale positsioneerimine välistatud. Programmeeritav topelt külgsurvesüsteem kuulub ZENTREX 6215 standardvarustusse.

Tootekataloog: ZENTREX seeria
Lisainfo: www.weinig.com/panel_processing/zentrex

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.