Search

Skannersüsteemid

WEINIGi Skännersüsteemid – seadmed, mis näevad üheainsa pilkuga kõike 

Kaasaegses töötlemisettevõttes kasutatakse üha rohkem täisautomaatseid töötlemisliine. Sellise liini puhul on skänneril kogusüsteemis oma oluline osa. Skänner tuvastab välgukiirusel olulised andmed puidu kohta (oksakohad jne.) ning edastab need ilma liini töökiirust vähendamata järgnevatele seadmetele (lahkamissaele või optimeerivale kappimissaele). Ilma sellise automaatse tuvastussüsteemita oleks kogu liini töökiirus märkimisväärselt väiksem. Skännertehnoloogia puhul on suured ootused/nõudmised ka juhtimistehnoloogiale. WEINIGi arendusosakond on välja töötanud lahendused täisautomaatsete töötlemisliinide (nii kõva kui ka pehme puidu jaoks) juhtimiseks.

CombiScan Sense seeria viib skännertehnoloogia hoopis uuele tasemele. Innovaatiline ja täiustatud tooteportfell pakub veelgi suuremat tootlikkust ning optimaalset tulemust. 

EasyScan seeria onlihtsaim võimalus puidu optimeerimiseks. Atraktiivne hind ja efektiivne tootlikkus ongi mõeldud eelkõige just väikestele ettevõtetele või lihtsaks kappimiseks. Seadme eelisteks on lihtne installatsioon ja kasutusmugavus ning automaatne dimensioonide seadistamine.

EScan tähendab WEINIGi jaoks suurt sammu optimeeritud tugevussorteerimise suunas. Tänu sellele arendusele on võimalik toota sertifitseeritud BSH, DUO, TRIO tooteid ning muid tooteid, mille puhul on tugevus oluline.

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.