Search

DYNESTIC 7505

HOLZ-HER DYNESTIC 7505 – kõrge efektiivsusega plaatide töötlemine uusima nesting-tehnoloogiaga.

Nesting CNC-pink DYNESTIC 7505 võimaldab efektiivset plaaditöötlust uusima nesting-tehnoloogia abil kaasaegses masina pukk-konstruktsioonis. Töötlemismõõtmed alates 3100 mm (3700 mm) X-suunas ja 1580 mm Y-suunas võimaldavad optimeeritud konstruktsiooniga väga lühikesi töötlemistsükleid, tagades samal ajal parimad töötlemistulemused.

CNC nesting-töötlemiskeskus on varustatud integreeritud 6-positsioonilise lineaarse tööriistavahetajaga, mida saab vajadusel laiendada 12 tööriistapositisoonini. Tähelepanu väärib uus LED kiri masina paneelil, mis näitab masina tööseisundit. Sõltuvalt kirja värvusest on võimalik näha, milline on DYNESTIC 7505 hetkeline tööseisund. Lisaks sellele on DYNESTIC 7505-l keraamiliste laagritega kõrgtootlikud spindlid ning masin on varustatud kuni 24 puurspindliga puurimispeaga ja X-teljesuunalise soonesaega.

DYNESTIC 7505 on saadaval nii classic-versioonis kui ka push-versioonis. Push-versioon sisaldab automaatset väljastustõukurit, integreeritud vaakumit ning väljastuslauda ja konveierlinti.

  • CAMPUS masina juhtimissüsteem
  • High-Flow-nestig-laud
  • Töötlemine Y suunas: kuni 1580 mm
  • Töötlemine X suunas: kuni 3100/3700 mm
  • BetterNest innovatiivne optimeerimistarkvara

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.