Search

LUMINA Industry

Servapealistusmasin LUMINA Industry seeria – tööstuslikul tasemel nullvuugid ja laserkandid

Lisaks plaatide ja kantide optimaalsele sobitumisele mängib kandiühenduse kvaliteet mööblitootmises väga olulist rolli. Ühest küljest peaks servakant püsivalt kinni olema, teisest küljest peaks see pakkuma visuaalselt nähtamatut vuuki – nn. „nullvuuki“. Lisaks LTRONICule ja Glu Jetile pakub LUMINA Industry kõiki võimalusi, mida vajate professionaalselt servapealistusmasinalt. Kuni 30 NC-servotelge tagavad töötlemisüksuste kõrge automatiseerituse ja võimaldavad kordustootmist vaid nupuvajutusega. Ka surveseaded ja liimikoguse määramine toimuvad täisautomaatselt – vastavalt seadistatud väärtustele.

LUMINA industry sari pakub kaasaegset nullvuugiga servakanditehnoloogiat. Masinat on võimalik ümber seadistada ilma masina luuke avamata. LUMINA industry on teie garantii absoluutsele kvaliteedile, paindlikkusele ja tootlikkusele.

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.