Search

SECTOR 1257

Vertikaalne plaadisaag SECTOR 1257 – uus ja veelgi suurema võimsusega plaadisaag

Vertikaalne plaadisaag võimaldab ühe mehe tööd alates plaadi ladustamisest kuni täpselt lõigatud valmis detailini ning veenab oma sujuva ja ergonoomilise tööga.

SECTOR 1257 on võimsa 5,5 kW mootori ja 303 mm läbimõõduga saeketastega. Lisavarustusena on saadaval reguleeritavate pöörete arvuga ja tippvõimsusega kuni 9 kW mootor.

SECTOR 1257 on saadaval erinevates korpuse versioonides lõikepikkusega 4300 kuni 6300 mm ja lõikekõrgusega 2200 mm. Lõikesügavus on 80 mm. Eripikkused kuni 8300 mm on saadaval lisavarustusena.

HOLZ-HER plaadisae kasutusvõimalusi saab vastavalt vajadusele laiendada HOLZ-HER originaaltarvikutega, näiteks HOLZ-HER poolt patenteeritud Super Cut ettelõikesüsteemiga.

See töötab kahe kõvasulamist ettelõikenoaga, mis eellõikavad kümnendiku millimeetri täpsusega plaatmaterjali pinnakatet enne saeketast, et vältida rebendeid.

Teine võimalus on professionaalne lõike optimeerimistarkvara Opti-Base V-Cut.

  • Lõike optimeerimine Opti-Base V-Cut tarkvaraga
  • Super Cut ettelõikesüsteem
  • 5,5 kW mootor
  • Optimaalne äratõmme
  • Lõikesügavus 80 mm

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.