Search

Leitz

leitz-logo

Albert Leitz poolt 1876 asutatud “Württembergische Holzbohrerfabrik” Oberkochen, Saksamaa.

Jätkusuutlikkus, paindlikkus, kvaliteet, tootlikkus ja tõhusus ning teadmised ja usaldusväärsus – meie nn mõõtmed – on Leitzi ja ka meie tööriistade, tööriistasüsteemide ja teenuste teemad. Meie ainulaadne ja laiaulatuslik tootevalik puidu, puidust saadud materjalide ja kaasaegsete materjalide nagu alumiinium, plast ja komposiidid professionaalseks töötlemiseks kinnitab meie positsiooni maailma turuliidrina.

Leitzi klientide spekter ulatub traditsioonilistest käsitööettevõtetest suurte tööstusettevõtete ja globaalsete korporatsioonideni. Täisvaliku tarnijana pakub Leitz täielikku valikut masinaga juhitavaid täppistööriistu standard- ja erirakendusteks. Leitz on võrdselt esindatud nii täispuidu töötlemisel, nagu aknatootjad või puitehitus, kui ka paneelide töötlemisel. Leitzi põhipädevuste hulka kuulub ka rida tööriistu tipptasemel materjalide, nn täiustatud materjalide, nagu CFRP või komposiitmaterjalide tõhusaks töötlemiseks.

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.