Search

ARTEA

ARTEA seeria servapealistusmasinad – nullvuuk ja PUR liimiga töötlemine standardis. Lisaks kompaktsus ning nutikas ja lihtne juhtimine!

ARTEA seeria on varustatud patenteeritud Glue Jet liimi aplikaatordüüsiga. See võimaldab kõikide materjalide puhul teha nullvuuke ning PUR-liimiga töötlemine on imelihtne. Professionaalse HOLZ-HER servapealistustehnoloogiaga alustamine ei ole kunagi varem olnud nii lihtne.

Kasutage praktilisi liimipadruneid ning vahetage hõlpsasti ja puhtalt EVA ja PUR liimi vahel vastavalt vajadusele või kasutage hoopiski erinevaid värve. Glu Jetiga saab kasutada ka liimigraanuleid. Ja nagu ikka, suudab ka väike HOLZ-HER vaid 3 minutiga kuumeneda ning saavutada vajaliku töötemperatuuri. See muudab masina väga paindlikuks ja säästab teie aega ning raha.

Oma kompaktse korpusega mahub ARTEA 1030 ka väikesesse ruumi. Kantimine, liimiosa, nurgakopeerimine ning viimistlusala koos raadiuskaabitsa, tasapinnakaabitsa, poleerimise ja pihustamisega mahuvad vaid 3700 mm peale.

Kõrgresolutsiooniga 15,6-tolline värviline laiformaadis puutetundlik ekraan töötab Beckhoffi tööstusliku arvutiga, mis on selles klassis ainulaadne. Graafiline juhtimine inspireerib teid oma lihtsuse ja intuitiivse kasutamisega.

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.