Search

DYNESTIC 7507

HOLZ-HER DYNESTIC 7507 – intelligentne ja tulevikku suunatud nesting-tehnoloogia.

Nesting CNC-pink DYNESTIC 7507 võimaldab efektiivset plaaditöötlust uusima nesting-tehnoloogia abil kaasaegses masina pukk-konstruktsioonis. Töötlemismõõtmed alates 3100 mm (4600 mm) X-suunas ja 2200 mm Y-suunas võimaldavad optimeeritud konstruktsiooniga väga lühikesi töötlemistsükleid, tagades samal ajal parimad töötlemistulemused.

CNC nesting-töötlemiskeskus on varustatud integreeritud 6-positsioonilise lineaarse tööriistavahetajaga, mida saab vajadusel laiendada 12 tööriistapositisoonini. Tähelepanu väärib uus LED kiri masina paneelil, mis näitab masina tööseisundit. Sõltuvalt kirja värvusest on võimalik näha, milline on DYNESTIC 7507 hetkeline tööseisund. Lisaks sellele on DYNESTIC 7507-l keraamiliste laagritega kõrgtootlikud spindlid ning masin on varustatud kuni 24 puurspindliga puurimispeaga ja X-teljesuunalise soonesaega.

DYNESTIC 7507 on saadaval nii classic-versioonis kui ka push-versioonis. Push-versioon sisaldab automaatset väljastustõukurit, integreeritud vaakumit ning väljastuslauda ja konveierlinti.

  • CAMPUS masina juhtimissüsteem
  • High-Flow-nestiglaud
  • Töötlemine Y suunas: kuni 2200 mm
  • Töötlemine X suunas: kuni 3100/4600 mm

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.