Search

Evolution 7402

CNC puurimis-ja freesimiskeskus EVOLUTION 7402 – kõrgtootlik CNC-keskus, mis vajab vähe ruumi

HOLZ-HERi EVOLUTION seeria masinatel on läbimõeldud tööstusdisain ja stabiilne korpus ning kasutatud on ainult kvaliteetseid komponente. Vähem kui 5 m2 suuruse juures pakub see erakordne CNC masin suure töötlemiskeskuse tootlikkust. Kliendid, kes vajavad puurimisagregaadile lisaks veel freesimisagregaati, peavad EVOLUTION 7402 masinat optimaalseks lahenduseks.

EVOLUTION seeria tehnilised andmed räägivad enda eest: võimalik töödelda toorikuid kõrgusega kuni 920 mm ja piiramatu pikkusega, samal ajal vajades võimalikult vähe põrandapinda. Tooriku paksused on võimalikud alates 8 kuni 70 mm. Seega on HOLZ-HER vertikaalne töötlemiskeskus universaalne masin, millega saate toota kõiki oma tooteid (sahtlid, korpuse detailid, mööbli uksed jne.). Materjali ja aega säästev, kuna detailid pikkusega kuni 1500 mm töödeldakse ilma vaakumpatjasid ümber positsioneerimata.

  • CAMPUS masina juhtimissüsteem
  • puurimis- ja freesimisagregaat
  • erakordne tooriku kinnitamissüsteem

Tootekataloog: EVOLUTION 7402
Lisainfo: www.weinig.com / panel_processing/ evolution

Küsi hinda või lisainfot

Masinate hinnad erinevad vastavalt seadmete eripäradele ning teie individuaalsetele nõudmistele. Andke teada, mis teile on masina puhul oluline ning selle põhja teeme esialgse hinnapakkumise.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.