EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

CombiScan Sense

 

 

WEINIG CombiScan Sense seeria - maksimaalne tootlikkus ja paindlikkus 

 

CombiScan Sense on WEINIGi skännerportfoolio lipulaev. Paljude kombinatsioonivõimalustega "high-end" sensorid moodustavad perfektse baasi ja täidavad kõik tänapäevase tootmisprotsessi ootused. CombiScan Sense toob Teie tootmisse täiesti uued optimeerimisvõimalused, pakkudes samaaegselt maksimaalset tootmisprotsessi kontrolli ja läbipaistvust.

Tooriku sihipärase optimeerimise juures on otsustav optimaalne puidu eripärade äratundmine.  Puidu eripärad erinevad üksteisest ja nõuavad äratundmiseks erinevaid sensoreid. Seetõttu on WEINIGi modulaarne sensorite konseptsioon heaks võimaluseks pakkuda igale kliendile vastavalt tema vajadusetele täpselt õiget lahendust.

Lihtne optimeerimine on efektiivse tootmise võti. CombiScan Sense on võimalik ühendada erinevate WEINIG masinatega (nt. kappimissaed, lahkamissaed või sorteerimisseadmed). Erinevad kvaliteedid ja tsoonid on võimalik sisestada ja määrata lõpp-produktide järgi. Seejuures salvestatakse tooted ja kvaliteedid andmebaasis ja neid võib iga hetk "drag-and-drop" meetodil valida ja aktiveerida. Scanneri loogiline ja kasutajasõbralik teenindamine lihtsustab seadistamist ja on kõik masina teenindajad saavad sellega hakkama.

Tänu CombiScan Sense modulaarsele ülesehitusele on võimalik erinevaid mooduleid ühedada vastavalt kliendi soovidele ja vajadusetele. Laserkaamera tuvastab standartseid puidu vigasid kuni neljast küljest. Värvidefekte tuvastab kõrgtundlik värvikaamera. Seega ei tuvastata mitte ainult sine, vaid vastavalt vajadusele ka muid värvi erisusi. Nt. saab niimoodi lamelle enne plaadiks liimitamis ja pressimist klassifitseerida ja sorteerida.

Erineva tihedusega toorikute puhul kasutatakse röntgenit. Tänu puidu "läbivalgustamisele" saab hinnata puidu sisemust ja sorteerida vastavalt sellele. Samuti on erinevad sensorid nt. kumeruse mõõtmiseks, niiskuse mõõtmiseks, hööveldamata kohtade tuvastamiseks jne. Erinevate laiustega toorikute töötlemiseks on automaatselt liikuvad kaamerad.

CombiScan Sense kasutamine vähendab palgakulusid, tagab alati ühtlase ja hea kvaliteedi, suurendab tootlikkust ja paindlikkust!

 

 

 

 

Tootekataloog: CombiScan Sense