EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

Läbijooksusaed

Kõrgtootlik WEINIG OptiCut DimterLine: võimas, majanduslikult äratasuv, kasumit tõstev ja täpne

 

Kui lõigatakse ainult teatud pikkusi (reeglina kindla lõikekava järgi), siis viib juba universaalne OptiCut oma suure päevase tootlikkusega Teid hoopis uuele tõukursaagide tasemele. Toorikud lõigatakse lihtsalt kogu paketina.

 

Kui fikspikkused lõigatakse vastavalt tooriku pikkusele, vead kapitakse välja või koguni optimeeritakse, siis aitab kõrgtootlik OptiCut saavutada suure päevase tootlikkuse.

 

Toorikute automaatsel lõikamisel teeb OptiCut – vastavalt lõikefunktsioonile – suurema osa tööst ära: mõõdab tooriku, vajadusel kalkuleerib ideaalsed pikkusekombinatsioonid väikseima jäätmete hulgaga, transpordib toorikut ja positsioneerib täpselt. Aga ka teostab lõike ja eraldab jäätmed. Peale selle veel annab täpset infot tegeliku koguse kohta ja teeb statistikat. Töötaja saab keskenduda ainult tooriku kvalifitseerimisele, kui seda just automaatselt, näiteks modernse kaameraga, ei tehta.

 

OptiCut kõrgtootlikud saed on muutunud  kiirele ja täpsele kappimisele sünonüümiks. OptiCuti kasutajad toovad välja masina suurt usaldusväärsust ja märgivad tehniliseks kasutatavuseks rohkem kui 95%.

 

DIMTER OptiCut läbijooksusael on maailmas ainukordne intelligentne VarioSpeed (patenteeritud) sissejooksusüsteem. Kõik markeeritud lauad kiirendatakse üksteisele võimalikult lähedale. Tänu laudadevaheliste vahede vähendamisele, saavutatakse tootlikkuse tõus kuni 20%.*

 

Lisaks paljudele muudele võimalustele, on OptiCuti väga lihtne teenindada. Sama lihtne kui lõikekava tegemine. Statistika juhib OptiCuti ise – automaatselt.

 

Valige meie laiast tooteprogrammist omale sobiv – alates lihtsast kappsaest kuni täisautomaatsete lahendusteni. Kompetentse partnerina pakume Teile ka WEINIGI automaatset staablilammutust, integratsiooni skänneriga, aga ka täisautomaatset lõigatud pikkuste käsitlemist OptiCut Stackeri abil. Vastavalt Teie vajadustele ühendab meie arendusosakond Teie masinad üksteisega ja võrgustab mitu OptiCut´i suurseadmeks.

 

* klientide sõnul.

 

Tootekataloog: OptiCut 200 seeria

 

Tootekataloog: OptiCut 450 seeria

 

Tootekataloog: OptiCut süsteemlahendused