EstTech Grupp OÜ

Weinigi puidutööstusseadete müük, varuosad ja hooldus

CombiScan+ C

  

CombiScan+ C- skanner kappimise optimeerimiseks

 

CombiScan+ C versioonis on ühte paketti kogutud kõik LUXSCAN kappimise optimeerimise kogemused. Skanneril on erinevad tark-ja riistvaralised lisavõimalused. Tänu erinevatele sensorkombinatsioonidele kohaldatakse skanner vastavalt kliendi soovidele ning vajadustele ja saavutatakse seega alati ideaalne lõpptulemus. Olgu tegemist siis pehme- või kõva puiduga, aknakanteliga, liimpuiduga, mööblidetailide, liistude või plaatidega - selle skanneriga saavutate Te alati optimaalse tulemuse. 

 

Highlights

 

  • suur tootlikkus tänu automaatsele defektide tuvastamisele
  • kuna töömahukas manuaalne markeerimine asendub automaatse defektide tuvastamisega, vähenevad tööjõule tehtavad kulutused
  • puidu kasutatavuse tõus, kuna skanneri tuvastamistäpsus võrreldes manuaalse markeerimisega on kordi kõrgem
  • paindlik tootmine - samaaegselt on võimalik toota palju erinevaid tooteid ja kvaliteete
  • lõpptoode on alati kvaliteetne

 

Modernseim skannertehnoloogia WEINIG GROUPi optimeerimisspetsialistidelt

 

Tooriku eesmärgipärase optimeerimise puhul on puidu eripärade optimaalne tuvastamine ülioluline. Puidu eripärad erinevad üksteisest ja nende tuvastamiseks kasutatakse erinevaid sensoreid. LUXSCAN pakub kliendile just tema vajadustele ja soovidele vastava lahenduse. Kuna CombiScan+ ehitatakse moodulsüsteemina, on võimalik erinevaid mooduleid lisada ja üksteisega siduda. Vastavalt kliendi vajadustele valmistatakse sobiva sensorkombinatsiooniga masin, millel on väga hea hinna-tootlikkuse suhe. Laserkaamera tuvastab standartsed puidu eripärad kõigil neljal küljel. Märkimisväärne on siinjuures see, et kaamera tuvastab neljal küljel kolmedimensionaalse poomkandi. Värvi eripärad tuvastatakse kõrge resolutsiooniga värvikaamera abil. Sellega ei tuvastata mitte ainult sine, vaid on võimalik ka värvimarkeeringu järgi sorteerida. Näiteks võib lamellid enne plaadiks pressimist klassifitseerida ja sorteerida. Röntgensensorit kasutatakse erineva tiheduse määramiseks. Kuna röntgen valgustab puidu läbi, on võimalik puidu tihedust hinnata ja toorik vastavalt klassifitseerida. Sensorid kõveruse ja niiskuse mõõtmiseks, hööveldamata kohtade tuvastamiseks jne. aitavad kaasa kliendispetsiifilise mehhaniseerimiskonseptsiooni moodustamisele. Skannerile on võimalik lisada automaatselt liikuvate kaameratega lisamoodul erinevate laiuste töötlemiseks. Tänu erinevatele sensorkombinatsioonidele ja moodulsüsteemile on CombiScan+ alati tulevikule orienteeritud ja sobitub hästi tootmise eripäradega.

 

 

  

OptiCore - uus optimeerimistarkvara

 

Erinevate sensorite (nt. laser- ja värvikaamera, röntgen, kõveruse mõõtmine jne.) kõrval mängib kappimise optimeerimise juures suurimat rolli just tarkvara. Tarkvara puhul on oluline kasutuslihtsus, mugavus ja täpsus. Süsteem peab olema kergesti arusaadav, intuitiivselt teenindatav ja usaldusväärne. OptCore tarkvara vastab kõikidele nendele nõudmistele. Kuna see tarkvara sarnaneb DIMTER OptiCom Direct tarkvaraga, on mõlema masina teenindamine peaaegu identne. OptiCore abil on tootmine lihtne ja kiire.